درباره ماهور

logo

گروه سنگ ماهور

گروه سنگ ماهور بابهره گیری از معدن مرمریت ماهور که یکی از مرغوب ترین معادن کوپ مرمریت در ایران می باشد و همچنین به پشتوانه سال ها تجربه موسسین اش در صنعت سنگ،ماشین آلات مجهز،تنوع و کیفیت بالای محصولات به سرعت جا در بین رقبا باز کرده و در ایران شناخته شده است..
گروه سنگ ماهور با هدف رضایت مشتری و شعار کیفیت بالای محصولات مجموعه را ترغیب به افزایش تولید نموده و به عنوان یکی از تامین کنندگان سنگ های ساختمانی آماده همکاری با انبوه سازان،پیمانکاران ساختمانی و صادر کنندگان محترم سنگ در سراسر کشور میباشد.
این مجموعه دارای واحد فراوری می باشد که در منطقه صنعتی محمود آباد به منظور تولید سنگ جدید مرمریت ماهورکه درسال ۱۳۹۷در معادن این کارخانه کشف شده در حال فعالیت است.
معادن این شرکت در منطقه آباده در ۲۵۰ کیلومتری اصفهان که بالغ بر۱۲۵۰۰۰۰ متر مکعب است ودر حال فعالیت و استخراج بلوک کوپ سنگ جدید مرمریت ماهور می باشد.
این کارخانه به نام صنایع سنگ ماهور در جاده تهران ، قطب صنعتی محمود آباد ، خیابان بیست وچهار ، جنب سرد خانه واقع شده است. مساحت این کارخانه ۱۰۰۰۰ مترمربع و دارای ۴۰۰۰ مترمربع سالن تولید و ۴۰ نفر پرسنل تولیدی می باشد.تولیدات این کارخانه انواع مرمریت برای نما داخلی، کف و پله و کابینت می باشد که دارای خط تولید مرمریت تا عرض ۶۰ سانتیمتر است.استخراج و تولید بلوک سنگ جدید مرمریت ماهور از معادن شرکت وارد کارخانه شده و بعد از ورقه شدن به وسیله قله توسط کالیبریکنواخت وبعد از یو وی به وسیله دستگاه ساب ۱۶ کله ساب خورده وبعد از آن با دستگاه حکمی بر عرض بری شده وکله بر سنگهای تولیدی را بنا به سفارش مشتری در همه ابعاد برش میدهد.

ویدئو خط تولید سنگ ماهور

icon-playicon-play-2